Hakkımızda

Hakkımızda

Şirket Profili

Türk inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan HIZEL, Düzce'de kurulmuştur. Bir aile şirketi olan HIZEL' in ticari geçmişi 70'li yıllara dayanmaktadır. 70'li yıllarda yapı malzemeleri ve inşaat ile başlayan süreç 1995 yılında otomotiv sektörü, akabinde otelcilik ve 2003 yılında HIZEL Tekstilin kurulmasıyla devam etmiştir. Büyümeyi ilke edinen HIZEL ailesi yatırımlarına yenilerini ekleyerek büyümeye devam etmektedir. HIZEL köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir. Hızel Otel 2000 yılından bu yana turizm sektöründe tecrübesi ve kaliteli hizmetini 11. yılında da, uluslararası çağdaş otelcilik anlayışı, kesintisiz değişim ve atılım ilkesiyle birleştirerek bir otelin gerektirdiği donanımla profesyonel hizmet vermektedir. Aynı zamanda konferans merkezi olması nedeniyle iş dünyasının çok çeşitli beklentilerini de yerine getirmektedir. Otelimiz her türlü istek ve ihtiyacınızı karşılamak üzere, içinde ve yakın çevresinde bulunan sosyal imkanlarıyla; konakladığınız süreyi özel zamanlara dönüştürebileceğiniz seçenekler sunmaktadır. Hızel Otel, şehrin kalabalığı ve gürültüsünden uzakta, evinizi aratmayacak konfor ve huzurla hizmette fark yaratmaktadır. Tecrübe, profesyonellik ve kaliteli hizmet anlayışı ile Hızel Otel ailesi olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz; Otelimiz kurulduğu günden bugüne, toplam kalite inancı içinde profesyonel insan kaynağımızı, teknolojiyi, bilgiyi en etkin ve verimli şekilde kullanarak misafirlerimize kusursuz hizmet anlayışı içerisinde hizmet sunmak, ülkemiz insanlarına istihdam ve gelir sağlamak, Türk turizminin ve otelcilik sektörünün gelişmesine her daim katkı yapmak, otelcilik bilgi ve deneyimimizi marka imajımızla özdeş hale getirmek, insana ve eğitime önem veren bir yönetim şekli uygulamak, geleneksel Türk misafirperverliğini uluslararası standartlarda ön plana çıkartmak gibi bir çok misyonu kendine görev edinmiştir. Vizyonumuz; Yurtiçinde ve yurtdışında güvenilir bir marka haline gelmek, bulunduğunumuz sektörde sağlıklı büyüme ve gelişmeyi sürdürmek, bütünlük içinde çeşitlenmek otelimizin ileri hedefidir..

Kalite Politikamız

Kurulduğu günden bugüne, profesyonel, samimi, saygın ekibi ile kişiye özel ve kaliteli hizmet üretimini, misafirlerine en iyiyi ve en güzeli sunmayı hedeflemiş olan Hızel Otel ailesi için ''kalite'' varoluşunun temelini oluşturmaktadır. Misafirlerine ''Evinizdeki rahatlığı yaşamak için...'' duygusunu yaşatan bir aile sıcaklığı ve yakınlığı ile hizmet vermektedir. Tüm Hızel çalışanları ve iş ortakları, sosyal ve kültürel çevresi ve yöneticileri ile beraber, kaliteli hizmet üretiminin ancak kaliteli bir yaşam şekli ve düzeyli iş ilişkileri ile oluşturulabileceğini ön görür ve uygular. ''Hızel'' in kalite politikasının temel taşlarını; Kaliteli yönetim, Kaliteli iş ortakları, Kaliteli bir çalışan kadrosu, Sürekli eğitim, geliştirme ve uygulama oluşturmaktadır. Eğitim bu temellerin en önemli öğesidir. Hızel, eğitimi, kalitenin ve sürekli gelişimin en önemli aracı olarak görür. Kendisini farklı kılan stratejiler geliştirir ve hedefler koyar..


Size kaliteyi sunuyoruz!

  • IMG_3935
  • IMG_3901
  • DSC_4504
  • DSC_4509
  • IMG_3944

Hızel Galeri

Hızel Otel olarak her zaman en kalitelisini sunuyoruz. Konforlu ve kaliteli otelimizin fotoğraf galerisine buradan göz atabilirsiniz.

Galeri
Çaba, yaşamı konforlu hale getirmek için yapılan eylemlere verilen isimdir.

Hızel Otel

1995

Yılından Beri


300000

+ Misafir1200

+ Etkinlik


50

+ Ödül